Jazykové studium

Jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz

Už je to spoustu let, co jste vyšli ze školy, kde jste se mimo jiné učili anglicky. Zjistili jste, že potřebujete angličtinu ke své práci? Nebo chcete jít příkladem svým dětem a potřebujete si oprášit angličtinu? Důvodů, proč se učit anglicky je mnoho. Chce to jen se přinutit a začít se angličtinu učit. Na jazykový kurz angličtiny není nikdy pozdě! Jazyková škola Berlitz nabízí nejen kurzy angličtiny, ale i jazykové kurzy italštiny, španělštiny, němčiny a výuku více než dalších 20 světových jazyků.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Angličtinu studujte v Anglii

Jazyková škola BEET je jedna z nejkvalitnějších, které můžete v Anglii najít. S více, než třicetiletou praxí nemá nouzi o studenty a každé léto má zcela naplněnou kapacitu. Přestože studium ve Velké Británii nabízí velké množství jazykových škol, je třeba si říci, jaký je rozdíl mezi kvalitním a levným jazykovým studiem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x