Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 

Studium online

On-line jazykové kurzy

Chcete se naučit cizí jazyk nebo zdokonalit to, co jste se již naučili? Nevyhovují vám klasické docházkové kurzy, nemáte čas v pevně stanovených intervalech, chcete výuku přizpůsobit svému tempu nebo ve vašem okolí není kurz, jenž by vám vyhovoval svým zaměřením? Zkuste se podívat na internet!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

SKYPE jazykové kurzy – výuka 21. století

Skype výuka je vhodná pro všechny zájemce o studium jazyků, kteří mají přístup k internetu. Skype výuku ocení především maminky a tatínkové na rodičovské dovolené, lidé z míst, kde není možnost docházky do klasických jazykových kurzů, lidé časově vytížení nebo s omezenou pohyblivostí. Výuka je velmi vhodná i pro pracovníky, kteří často komunikují telefonicky, prostřednictvím videokonferencí nebo na pracovních cestách.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak se naučit cizí jazyky na internetu snadno a rychle

S novou verzí komunitní služby Lide.cz se na Seznamu poprvé objevuje výuková sekce pro studium cizích jazyků. Angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu a italštinu můžete studovat na internetu v kteroukoliv dobu a kdykoliv jste na lekci připraveni.

Projekt vyuka.lide.cz je na komunitním serveru Lide.cz nasazen od září 2008 a jde o první jazykově zaměřenou sekci na Seznamu. V nejbližší době sem přibude i Moderní brána vědění, specializující se na učivo základních a středních škol.

V současné době má výuka celkem 66 tisíc registrovaných studentů, denně sem přijde kolem 15 tisíc z nich. Vybírají si z nabídky pěti světových jazyků a vstupují do nich podle toho, s jakým výsledkem prošli prvním vstupním testem. Ten je pak automaticky zařadí na vhodné místo v kurzu.

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Najděte se online!

Potřebujete jen internetový prohlížeč, webkameru, sluchátka a mikrofon. Výuka.jazyků.cz připravuje první ročník virtuálního jazykového veletrhu, jaký se zatím v České republice nekonal. Veletrh je zaměřen na převážně praktickou výuku cizích jazyků, překlady a další činnosti, které s těmito obory souvisí.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Výuka jazyků zdarma na serveru Lidé.cz

Výuková sekce pro studium cizích jazyků obsahuje materiály pro angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu a italštinu. Výhodou tohoto řešení je dostupnost kurzů prakticky kdykoliv a kdekoliv. Studium jazyků online připravil Seznam.cz ve spolupráci se vzdělávací společností LANGMaster Group, a.s. Všechny učební podklady jsou licencovány a splňují vysoké požadavky kladené na jazykovou výuku. Používají se k jazykovému vzdělávání v 70 zemích světa pro úrovně A1, A2, B1 a B2 evropského vzdělávacího rámce.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Studium jazyků on-line...

Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem...Něco na téhle otřepané frázi bude. Zvlášť, když se otevřely hranice a my máme tu možnost studovat či poracovat v zahraničí. Učitě je potřeba jazyk. Jaký? nejspíš angličtina-domluvíte se všude možně. Na cestování to stačí, i když v některých částech světa máte menší problémy (nemusíme zacházet daleko...stačí například Francie, kde Francouzi odmítají mluvit anglicky.....).
Jenomže...na to, abyste mohli v zemi pracovat(kromě anglie a anglicky mluvících zemí) je to příliš málo....Těžko dostanete job, když neumíte jejich jazyk. Studium v zahraničí je značně omezený-někde stačí jen angličtina či němčina, jinde francouzština, italština...

 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x