Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 

Pomaturitní studium

Aktuální trendy v pomaturitním studiu jazyků

Učit se cizím jazykům nikdy nevyšlo z módy – a už vůbec ne z účelnosti. Moc dobře si to uvědomují i jazykové školy či jiné vzdělávací společnosti, které poskytují možnost pomaturitního studia jazyka. I když mezi nabízenými jazyky stále převládá angličtina, začíná se jejich platforma přeci jen líbivě rozrůstat. Opomenuta už není ani japonština

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pomaturitní studium od A do Z

Každý z nás kdysi absolvoval střední školu, na kterou s láskou či s nenávistí, vzpomíná. Někdo z nás by tento drahocenný čas vrátil, jiný zase ne. Každý jsme jiný a máme jiné ambice. Jedno máme ale všichni společné. Chceme najít v životě to správné uplatnění!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pomaturitní studium jazyků - šance nejen pro nepřijaté

Dokončili jste střední školu a nebyli jste přijati k dalšímu studiu? Nebo se zatím takové možnosti jenom obáváte a přemýšlíte, co si pak počít? Odpovědí by vám mohla být možnost navštěvovat celý další školní rok jazykovou školu a zdokonalit se v cizí řeči. Intenzivní denní výuka výrazně zlepší vaše znalosti, a přitom neztratíte sociální výhody studentů. V ročním pomaturitním studiu si můžete prohloubit znalosti získané na střední škole nebo začít s úplně novým jazykem. Stačí si vybrat z nabídky více než 120 jazykových škol po celé republice. Ty umožňují čerstvým maturantům (a nejen jim) strávit rok denním studiem jazyka. Do školy se chodí zpravidla na čtyři hodiny denně, při nichž se věnujete studiu hlavního zvoleného jazyka. Tím bývá nejčastěji angličtina nebo němčina. Většina jazykových škol, které roční pomaturitní kurzy nabízejí, uvádí tyto dva jazyky jako nejžádanější. V nabídce mají ale i další jazyky, nejčastěji francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo italštinu. 


 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pomaturitní studium levněji

Nyní přichází období, kdy je pro čerstvé maturanty nejvýhodnější podat přihlášku k pomaturitnímu studiu na jazykové škole. Uchazeč tak může ušetřit až několik tisíc z kurzovného. Pomaturitní jazykové studium je jednou z alternativ, kterou volí nejčastěji studenti, kteří se nedostali na státní vysokou školu. Pomaturitní studium jazyka je jednoleté a ukončené v mnoha případech jazykovou zkouškou.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pomaturitní studium 2010

Mnozí středoškoláci se v případě neúspěchu při přijímacím řízení na vysokou školu rozhodnou studovat v jednoletém pomaturitním studiu a nejčastěji volí pomaturitní studium v některé z jazykových škol. Podle čeho si vybrat dobrou jazykovou školu a kdy se do ní zapsat?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak si vybrat pomaturitní studium

Vybíráte si ze široké nabídky škol poskytující pomaturitní studium? Protože nabídek je opravdu celá řada a v mnoha z nich se opakují tytéž informace, přinášíme sedmero rad, které vám mohou pomoci se správným výběrem.
 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jednoleté pomaturitní studium jazyků

Mnohé jazykové školy nabízejí roční pomaturitní studium jazyků. Intenzívní denní výuka výrazně zdokonalí vaši znalost řeči, a přitom neztratíte sociální výhody studentů. Většina škol, které pomaturitní studium pořádají, umožňuje výběr jednoho ze dvou hlavních jazyků - angličtiny a němčiny.

Detail DISKUTOVAT (9 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x