Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 
Pomaturitní studium

Jednoleté pomaturitní studium jazyků

Jednoleté pomaturitní studium jazyků

Mnohé jazykové školy nabízejí roční pomaturitní studium jazyků. Intenzívní denní výuka výrazně zdokonalí vaši znalost řeči, a přitom neztratíte sociální výhody studentů. Většina škol, které pomaturitní studium pořádají, umožňuje výběr jednoho ze dvou hlavních jazyků - angličtiny a němčiny.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Daniel  (29.11.2016 21:28)

Jen se chci podělit o svoje zkušenosti. Musím říci, že sjs-brno.cz je super škola, která nabízí nepřeberné množství jazykových kurzů. Osobně jsem zde absolvoval kurz francouzského jazyka a ruského jazyka.

Michala  (10.10.2016 20:47)

Téměř všechny školy nabízejí nahlédnutí do hodiny nebo jednu lekci zdarma a to hlavně proto, že si jsou vědomi, že lidé neradi kupují zajíce v pytli. Mám pocit, že když jsme navštěvovala kurz na Kotlářské jazykovce, občas se tam objevil člověk, který tam nepatřil. Jistá si však nejsem, ale když si najdete kontakt na sjs-brno.cz a zeptáte se tam uděláte nejlépe.

Sandra  (28.6.2016 12:42)

Dobrý den, věřím tomu, že pokud se na Kotlářské zastavíte budou ochotni vám třeba nabídnout nahlédnutí do hodiny. Tedy alespoň se to občas dělá. Jak píše Maruška také myslím, že první lekce zdarma není. Moje dcera se tam teď hlásila na pomaturitní studium a začíná v září. Tak pevně věřím, že se jí tam bude líbit. http://www.sjs-brno.cz/pomaturitni-kurzy Líbilo se nám, že se na tuto školu může přihlásit opravdu každý. Zajímalo by mě jen, jestli zde využívají opravdu i vyučující z ciziny.

Maruška  (24.4.2016 17:19)

Já mám takový pocit, že Kotlářská žádnou první lekci zdarma nemá, ale ona už má tolik recenzí, že bych se asi ani nebála do toho jít. Tenkrát tam chodilo hodně mých spolužáků, navazovali tam pomaturitní studium a byli tam spokojení, aspoň co mi teda říkali. Já jsem chodila jinam a moc jsem tam spokojená nebyla, takže i teď lituju toho, že jsem nešla taky na tu Kotlářskou. Už delší dobu přemýšlím, že tam asi půjdu aspoň na to večerní nebo odpolední studium, abych si to zkusila aspoň teď, když už ne tenkrát :-)

Ema  (14.1.2016 22:33)

Děkuji za tip na jazykovku na Kotlářské, ani jsem netušila, že tam nějaká škola je a to bydlím na Botanické :) Už jsem stihla vystřídat asi 3 jazykové školy, ale zatím mi náplní ani jedna z nich neseděla. Každá má samozřejmě své specifické stanovisko u vyučování, ale já jsem se zatím neztotožnila ani s jednou metodou. Mají na Kotlářská i nějakou tu první lekci zdarma?

Matinka  (5.11.2015 18:10)

Ako jedna z mnohých študentiek odporúčam jazyykovku na Kotlářské v Brne. Vyskúšala som si tu rôzne kurzy jazykové a s výukou ako aj s vyučujúcimi som maximálne spokojná. Gramatika z nemčiny aj angličtiny sa mi oprášila a teraz už len poriadne trénovať konverzáciu :) Je to jedna zo škôl, ktorá má právo na štátnu záverečnú skúšku, takže tento rok mierim na C1 z angličtiny ;)

Katka  (27.9.2015 14:32)

Já jsem jazykovek odzkoušela více. Nejvíce mi však sedla co do vyučování jazykovka na Kotlářské v Brně :) Udělala jsem si státní zkoušku z angličtiny a teď jsem začala se španělštinou :) Uvidíme jak mi to půjde, ale doufám, že se dopracuje alespoň k B2;)

Alice  (8.9.2015 18:47)

Ahoj, také jsem chodila na jazykovku na Kotlářskou v Brně a jsem z toho nadšená :) Chtěla bych zkusit ještě španělštinu, velmi mě lákala když jsem se anglicky povídala se Španěly :) tak uvidím jak na tom budu časově;) Ale ano, kolik jazyků víš, tolikrát jsi člověkem;)

Verča  (22.7.2015 17:15)

Mě velmi oslovila SJS v Brně na Kotlářská. Dělala jsem si kurz angličtiny a teď budu ještě mít pomaturitní studium němčiny. Oba jazyky mě velmi baví, tak proč se v nich nezdokonalí? :)


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x