Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 
Jazykové studium

Jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz

Jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz

Už je to spoustu let, co jste vyšli ze školy, kde jste se mimo jiné učili anglicky. Zjistili jste, že potřebujete angličtinu ke své práci? Nebo chcete jít příkladem svým dětem a potřebujete si oprášit angličtinu? Důvodů, proč se učit anglicky je mnoho. Chce to jen se přinutit a začít se angličtinu učit. Na jazykový kurz angličtiny není nikdy pozdě! Jazyková škola Berlitz nabízí nejen kurzy angličtiny, ale i jazykové kurzy italštiny, španělštiny, němčiny a výuku více než dalších 20 světových jazyků.

Jazyková škola Berlitz s nejdelší tradicí využívá ke studiu jedinečnou metodu Berlitz, díky které dosáhnete na skvělé výsledky a sami zpozorujete výborné zlepšení. Již se nebudete bát hovořit anglicky, zlepšíte schopnost přemýšlet a reagovat v angličtině. Kurz angličtiny v jazykové škole Berlitz vede jen rodilý mluvčí nebo zkušený lektor.

Kurzy angličtiny

V dnešní době je téměř samozřejmostí anglický jazyk. Na angličtinu narážíte či budete narážet všude kolem Vás. Ať už půjde o různé články na internetu, přijímací pohovory, studium na vysoké škole nebo o nové přátelé, které jste si našli na dovolené.

Jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz Vás naučí myslet, mluvit i psát anglicky. Můžete se spolehnout, že budete schopni reagovat anglicky v rozhovorech s přáteli, mluvit v běžné konverzaci i vést různé obchodní schůzky.

Místo kurzu angličtiny

Jazyková škola Berlitz působí po celém světě, v rámci České republiky má 2 špičkově vybavené centra v:

  • Praze
  • Brně

Nabídka jazykových kurzů

Využijte jedinečné nabídky jazykové školy Berlitz a zvolte si jazykový kurz angličtiny, který bude vyhovovat Vám i Vašim potřebám! Typ jazykového kurzu angličtiny můžete zvolit z:

  • Individuální kurzy angličtiny - jazykový kurz angličtiny, kdy máte lektora k dispozici jen pro sebe
  • Výuka angličtiny pro firmy - jazykový kurz angličtiny určený pro firmy, které chtějí rozvíjet své zaměstnance
  • Online kurzy angličtiny - díky internetovému připojení můžete absolvovat jazykový kurz angličtiny z pohodlí Vašeho domova
  • Skupinová výuka angličtiny - jazykový kurz angličtiny určený těm, kteří oceňují kolektivní výuku
  • Výuka angličtiny po telefonu - pomocí Vašeho telefonu si můžete zdokonalovat angličtinu díky jazykovému kurzu angličtiny kdykoliv a kdekoliv

Upoutala Vás naše nabídka jazykových kurzů angličtiny?

Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu angličtiny dle Vašich potřeb a zodpovíme případné dotazy.

Kde nás najdete?

Jazykové centrum Berlitz Praha
Palác Archa
Na Poříčí 26
110 00 Praha
Telefon: +420 273 136 015

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x