Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 
Jazykové studium

Angličtinu studujte v Anglii

Angličtinu studujte v Anglii

Jazyková škola BEET je jedna z nejkvalitnějších, které můžete v Anglii najít. S více, než třicetiletou praxí nemá nouzi o studenty a každé léto má zcela naplněnou kapacitu. Přestože studium ve Velké Británii nabízí velké množství jazykových škol, je třeba si říci, jaký je rozdíl mezi kvalitním a levným jazykovým studiem.

Především, nedejte na masivní marketing a přesvědčování, kvalitní zboží se chválí samo. Zatímco ostatní školy nabízí především zábavu, BEET klade důraz na výsledky, přestože času na ostatní aktivity je více, než dost.

 

Přitom to neznamená, že by výuka byla nudná. Naopak, v porování se studiem jazyků v ČR jde o daleko zajímavější přístup ve všech ohledech - interaktivitu výuky, práce ve skupině, využívání nejmodernější technologie. Metodika výuky a celkový přístup je v ČR s porovnáním se studiem v zahraničí a konkrétně BEET na viditelně nižší úrovni.

 

Samostatnou kapitolou jsou lektoři. BEET je prestižní škola a mít v životopise informaci o působení v jejích zdech je pro každého profesionálního učitele angličtiny samo o sobě doporučením.

 

Přitom cena studia je jen nepatrně vyšší, než u ostatních škol. Jak tedy vybírat studium v zahraničí? Jako každé jiné zboží - nekupujte to nejlevnější a dejte na reference.

 

Investice do vzdělání je jedna z těch, které vás nikdy nezklamou.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x