Požadovaný text nenalezen. Studium v zahraničí - Jazykové kurzy -

Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 

Studium v zahraničí

Studium jazyků v zahraničí

Studium v zahraničí je sice časově i finančně náročnější než návštěva večerního kurzu v ČR, ale zase se za měsíc můžete naučit tolik, co doma za celý rok.

Znalost alespoň jednoho světového jazyka patří v dnešní době mezi základní předpoklady k získání dobře placeného zaměstnání. Nejpoužívanějším světovým jazykem, zejména v oblasti obchodu, je bezesporu angličtina. Podíváte-li se do nabídek personálních agentur, najdete mezi požadavky angličtinu ve více než 80 %. Vzhledem k poloze České republiky není na škodu ani němčina, francouzština či dříve zatracovaná ruština.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Studium v zahraničí – způsob, jak procestovat svět

Cestování je vášní. Obzvláště mladí mu mohou doslova propadnout. Hledají pak možnosti, jak ještě lépe poznat svět, procestovat důkladněji některé jeho kouty, poznat nové kultury. A studium v zahraničí je jedním z nejlepších způsobů, jak takové plány realizovat.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jazyková výuka v zahraničí

Nejefektivnější formou osvojování cizího jazyka je studium v zahraničí. Nabídka jazykových škol je velice široká. Svým klientům nabízíme školy osvědčené a akreditované Britskou radou.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak si vybrat a zařídit zahraniční stipendium? Poradíme vám
Právě v této fázi roku bývá nabídka zahraničních studijních pobytů nejbohatší. Nejjednodušší je zapátrat přímo na škole, na které studujete, ale počítejte s tím, že na vytoužené stipendium si budete muset minimálně rok a půl počkat. Nejrozšířenějším programem výměny studentů je v současné době určitě Erasmus (více informací najdete na webu Národní agentury pro evropské vzdělávací programy www.naep.cz/erasmus), jehož služeb využilo už více než milion vysokoškoláků. Pokud se k nim chcete přidat, stačí zajít za studijním poradcem na fakultě, vybrat a kontaktovat školu a zvládnout horu dokumentů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Po střední škole za studiem do USA

Angličtina nad zlato – tak by se dala charakterizovat situace na poli nabídky práce. I to je jedním z důvodů, proč je studium v anglicky mluvících zemích vnímáno jako velmi prestižní. Kde jinde se naučit angličtinu než právě mezi rodilými mluvčími. Kombinace ovládání angličtiny a získání vysokoškolského titulu je pak vskutku trefa do černého!
 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x