Požadovaný text nenalezen. Jazykové kurzy - jak vybrat jazykový kurz

Doporučujeme

www.JazykoveSkoly.com

www.KamPoMaturite.cz

www.Anglictina-v-Anglii.cz

Jazyková škola EMPIRE

Magnus - odborné překladové slovníky pro Windows, Android, iOS
Překladatelské služby od agentury LANGEO

 

Jazykové kurzy

Firmy do jazyků investují efektivně

Jazyková vybavenost zaměstnanců je zároveň vizitkou samotné firmy. Jaké jsou možnosti a na co dávat pozor v případě, že se rozhodnete svěřit jazykové vzdělávání vašich zaměstnanců odborníkům? Jazykový audit je základním stavebním kamenem každého začínajícího firemního jazykového kurzu. Poskytovatel jazykových služeb si prostřednictvím auditu udělá přesný obrázek o jazykové vybavenosti jednotlivých studentů. Ne vždy spolu písemný a ústní projev korespondují, proto také většina renomovaných poskytovatelů jazykových služeb volí kombinaci písemného a ústního testu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Studium jazyků v zahraničí

Studium v zahraničí je sice časově i finančně náročnější než návštěva večerního kurzu v ČR, ale zase se za měsíc můžete naučit tolik, co doma za celý rok.

Znalost alespoň jednoho světového jazyka patří v dnešní době mezi základní předpoklady k získání dobře placeného zaměstnání. Nejpoužívanějším světovým jazykem, zejména v oblasti obchodu, je bezesporu angličtina. Podíváte-li se do nabídek personálních agentur, najdete mezi požadavky angličtinu ve více než 80 %. Vzhledem k poloze České republiky není na škodu ani němčina, francouzština či dříve zatracovaná ruština.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pomaturitní studium od A do Z

Každý z nás kdysi absolvoval střední školu, na kterou s láskou či s nenávistí, vzpomíná. Někdo z nás by tento drahocenný čas vrátil, jiný zase ne. Každý jsme jiný a máme jiné ambice. Jedno máme ale všichni společné. Chceme najít v životě to správné uplatnění!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nebojte se studovat jazyky

Znalost cizích jazyků se v dnešní době hodí snad každému a cizí řeči se lze naučit různými způsoby. Studium může být úspěšné v každém věku, závisí však na správném výběru výukové metody i respektování specifických potřeb a schopností konkrétního studenta. Každý způsob studia má svoje výhody i nevýhody, ale jedno mají společné – neobejdete se bez chuti do studia a vytrvalosti. Pro samouky existuje mnoho učebnic, programů a internetových stránek. Některé charitativní organizace nebo církevní sbory nabízejí jazykové kurzy zdarma. Můžeme vyjet za výukou do zahraničí, zajistit si soukromého učitele nebo navštěvovat jazykovou školu.
 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x