Požadovaný text nenalezen. Veřejné kurzy - Jazykové kurzy -

Veřejné kurzy

Typy jazykových kurzů

Kurzy jazykových škol lze klasifikovat dle řady kritérií. Zažité členění kurzů je na firemní, skupinové (docházkové) pro veřejnost, individuální, intenzivní pobytové (zahraniční i domácí). Méně běžné je zaměření kurzů na určitou cílovou skupinu (senioři, malé děti, maminky s malými dětmi, mládež?...).  

Náplň výuky rozděluje kurzy na obecné a obsahově zaměřené (příprava ke zkoušce, doučování, konverzace?...). Samostatnou kapitolu zde tvoří kurzy odborného jazyka, nejčastěji obchodní komunikace. Forma výuky zná kurzy intenzivní, sugestopedické, pomaturitní studium

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

10 tipů, jak si vybrat jazykový kurz

Stanovte si cíl. Je třeba si ujasnit, proč se cizí jazyk chcete učit a jaké máte časové možnosti. Pak je snazší stanovit si cíl, tedy úroveň, které chcete dosáhnout. Cíl by měl být měřitelný a zároveň reálný, jinak se vám bude špatně studovat a riziko, že rozšíříte řady věčných začátečníků, stoupne. Vyberte si kurz na míru. Zatímco na školách se děti věnují jazyku obecně, dospělým více vyhovují specializované kurzy. Chcete studovat kvůli své kariéře? Pak bude kurz zaměřený na pracovní komunikaci to pravé. Oproti obecně jazykovému kurzu nebudete ztrácet čas učením zbytečných slovíček a pokrok bude rychlejší.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak se opravdu naučit jazyk: praktické tipy pro věčné začátečníky

Zázračné metody, jak se naučit jazyk bez práce, jsou prý spíš marketingový tah některých škol. Při výuce je podle něj stále nejdůležitější zkušený lektor, kvalitní učebnice a ochota učit se.

Studentům, kteří potřebují časově flexibilní vyučování, je určen e-learning, tedy vzdělávání přes internet. I zde je však nejpodstatnější studentova sebekázeň, aby se sám dokázal k učení motivovat.

Jestliže vám dojde, že čas strávený studiem angličtiny „nějak“ neodpovídá vašim skutečným znalostem, jde s tím něco dělat? Ano! A jaké jsou zásady, které vás vytáhnou z bludného kruhu věčného začátečnictví?

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Učit se cizí jazyk můžete zdarma, ale i za tisíce

Ústecký kraj - Znalost angličtiny považují zaměstnavatelé za samozřejmost. Mezery ve vzdělání si můžete doplnit i sami, odborník je ale k nezaplacení. Požadavky na znalost cizích jazyků stále rostou. Nenechte si ujet vlak a zkuste zvýšit své šance na trhu práce. Investice do vlastního vzdělání je z těch, které vám už nikdo nevezme.


 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Tajemství, jak se naučit cizí jazyky efektivně

Každý z nás se dostal do situace, kdy si řekne, tak a teď se začnu učit cizí jazyky. A s novým školním rokem to bývá skoro rutina. Důvody jsou různé, odhodlání veliké a výsledky většinou bídné. Je to jako novoroční předsevzetí, snaha zhubnout nebo přestat kouřit. Chvíli to člověk zkouší, pak ale to zakázané ovoce nebo slast v podobě jídla nebo nic nedělání u studia jazyků, přeci tak dobře chutná! Ano, přiznejme si to. Za neúspěchem zvládnout cizí jazyk stojí v drtivé většině pohodlnost, mnohdy až lenost, kterou si kompenzujeme kupováním zázračných učebnic a pomůcek, které slibují například angličtinu do 30 dnů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak poznat kvalitní jazykový kurz?

Rozhodli jste se studovat cizí jazyk a nevíte, podle čeho si vybrat jazykovou školu? Na následujících řádcích vám dáme pár tipů, které mohou vaše rozhodování usnadnit.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nebojte se studovat jazyky

Znalost cizích jazyků se v dnešní době hodí snad každému a cizí řeči se lze naučit různými způsoby. Studium může být úspěšné v každém věku, závisí však na správném výběru výukové metody i respektování specifických potřeb a schopností konkrétního studenta. Každý způsob studia má svoje výhody i nevýhody, ale jedno mají společné – neobejdete se bez chuti do studia a vytrvalosti. Pro samouky existuje mnoho učebnic, programů a internetových stránek. Některé charitativní organizace nebo církevní sbory nabízejí jazykové kurzy zdarma. Můžeme vyjet za výukou do zahraničí, zajistit si soukromého učitele nebo navštěvovat jazykovou školu.
 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x